Η προσφορά της χειμερινής μας σοδειάς

245

Με μια μικρή εκδήλωση παρουσίασης του φετινού μας Περιβαλλοντικού προγράμματος "Ο σχολικός κήπος της Αειφορίας", προσφέρθηκε η χειμερινή μας σοδειά από μαρούλια στο Κοινωνικό Μαγειρείο του Δήμου μας, στη Στέγη Γερόντων του Ιερού Ναού Αγίας Παρασκευής και στον Σύλλογο "Αλληλεγγύη".

Μας τίμησαν με την παρουσία τους ο Δήμαρχος Αγίας Παρασκευής κος Μυλωνάκης, ο Αναπληρωτής Προϊστάμενος της Δ/νσης Β/θμιας Εκπ/σης κος Παλλαντζάς, ο Σύμβουλος Παιδαγωγικής ευθύνης του σχολείου μας κος Αποστολόπουλος, η Δ/ντρια των ΣΕΚ Αγίας Παρασκευής και Πρόεδρος των Οικολογικών Σχολείων κα Πετρίδου,  ο πρώην Δήμαρχος Αγ. Παρασκευής κος Γιαννακόπουλος, εκπρόσωποι του Δήμου, του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και των φορέων στους οποίους προσφέρθηκε η σοδειά. Τους ευχαριστούμε όλους!

20240118 20240118