Αξιολόγηση προσφορών για μετακίνηση μαθητών στα Τρίκαλα

1. Η Επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών ταξιδιωτικών γραφείων για τη μετακίνηση των μαθητών του πολιτιστικού προγράμματος από 28-02 έως 02-03 στα Τρίκαλα Θεσσαλίας, αποτελούμενη από τoν Διευθυντή του Σχολείου κ. Αγναντή Χρήστο, τους εκπαιδευτικούς κ. Σκαλτσά Ηλία και Μπακοπούλου Βασιλική, την Πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων κ. Ηρωδιάδου Κυριακή και τον εκπρόσωπο του 15μελούς μαθητικού συμβουλίου Λαζαρίδη Γεώργιο, άνοιξε τις τέσσερις προσφορές των παρακάτω ταξιδιωτικών γραφείων.
    1.
    IQ Holidays 2. @Holidays 3. Zorpibis travel services και 4. Manessistravel
  2. Μετά την αξιολόγηση των προσφορών η επιτροπή επέλεξε το Ταξιδιωτικό Γραφείο Manessis, επειδή η προσφορά του πληροί τους όρους της προκήρυξης και είναι η πλέον συμφέρουσα οικονομικά και άρτια. Για τούτο συντάχτηκε η αρ. 1/17-01-19 πράξη της Επιτροπής.
  3. Ο αριθμός των μαθητών που θα πάρουν μέρος είναι 34 και 3 συνοδοί καθηγητές.

18-01-2019

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ