Φόρμα στοιχείων επικοινωνίας

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες

στο κάτω μέρος της ιστοσελίδας του σχολείου μας έχει προστεθεί μία φόρμα υποβολής των στοιχείων επικοινωνίας μαζί σας. Τα στοιχεία αυτά υπάρχουν, βέβαια, γραμμένα, σε μεγάλο ποσοστό, και στις καρτέλες των μαθητών, αλλά μέσω της φόρμας αυτής θα μπορέσουν να συγκεντρωθούν και σε ψηφιακή μορφή, ούτως ώστε να είναι εφικτή η άμεση ενημέρωσή σας μέσω email για θέματα που ανακοινώνονται στην ιστοσελίδα του σχολείου μας ή για θέματα που αφορούν τα παιδιά σας.

Γι αυτό και σας παρακαλούμε, όσοι από εσάς δε λαμβάνετε, ήδη, με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο, ανακοινώσεις του σχολείου μας, να τη συμπληρώσετε και να την υποβάλετε, προσέχοντας να γράψετε το ονοματεπώνυμο του παιδιού σας και το τμήμα του και το δικό σας μέιλ.

FORMAII

formaI