Αξιολόγηση προσφορών για 3ημερη εκπαιδευτική επίσκεψη στην Καλαμάτα

Την Πέμπτη 15-03-2018 συνήλθε η επιτροπή αξιολόγησης προσφορών ταξιδιωτικών γραφείων, για την εκπαιδευτική επίσκεψη στα πλαίσια του Αναλυτικού Προγράμματος μαθητών της Γ΄ τάξης και εκπαιδευτικών του 5ου Γυμνασίου Αγίας Παρασκευής στην Καλαμάτα από 10-5-2018 έως 12-5-2018.

Η επιτροπή, αποτελούμενη από τον Αγναντή Χρήστο Δ/ντή της σχολ. Μονάδας, τους συνοδούς εκπαιδευτικούς Μοναστηριώτου Αναστασία, Κατεβαίνη Δέσποινα, την Πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων Μανουσαρίδη Κυριακή και τον εκπρόσωπο των μαθητών Σταθόπουλο Κων/νο, άνοιξε τις 5 κλειστές προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων

1. Mazi travel
  2. Vlassopoulos travel
  3. Zorpidis travel
  4. At Holidays
  5. Manessis travel

Επέλεξε δε ως αρτιότερη, την προσφορά του ταξιδιωτικού γραφείου Manessistravel και για τον λόγο αυτόν συνέταξε αυτήν την πράξη.

Αγία Παρασκευή 15-03-18

Αγναντής Χρήστος