Προγράμματα ΜΠΑΣΚΕΤ - ΒΟΛΛΕΥ

Από την Τρίτη 01.11.2022 ξεκινούν τα αθλητικά προγράμματα ΜΠΑΣΚΕΤ - ΒΟΛΛΕΥ για τα γυμνάσια στα σχολεία. Το ΜΠΑΣΚΕΤ από την ερχομένη εβδομάδα.

Απαραίτητη προϋπόθεση για τη συμμετοχή στο πρόγραμμα, είναι η κατάθεση ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΒΕΒΑΙΩΣΗΣ από κάθε μαθητή στον Σύλλογο Γονέων του κάθε σχολείου.

Στα σχολεία που θα γίνονται τα προγράμματα και οι προπονητές είναι :

1ο Γυμνάσιο : για μαθητές των 1ου- 2ου - 5ου  γυμνασίων

ΒΟΛΛΕΥ :  προπονητής είναι ο Αναγνωστόπουλος Κώστας με τηλέφωνο επικοινωνίας 6979619633

Μπάσκετ :  προπονήτρια είναι η Αθηνά Πετρίτη με τηλέφωνο 6944296590

Ώρες Άθλημα Προπονητής ΤΡΙΤΗ
15:00 16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ Αθηνά Πετρίτη 1o γυμνάσιο (για μαθητές 1ου, 2ου,5ου γυμνασίων)
17:00 18:00 ΒΟΛΛΕΥ Αναγνωστόπουλος Κώστας 1ο γυμνάσιο (για μαθητές 1ου, 2ου, 5ου γυμνασίων)

- Οι Σύλλογοι θα  ενημερώνουν τους γονείς ότι κατά της ημέρες που οι καιρικές συνθήκες π.χ. λόγω βροχοπτώσεων, χαμηλών θερμοκρασιών κλπ, αλλά και ο αγωνιστικός χώρος δεν θα είναι κατάλληλος για την πραγματοποίηση των αθλημάτων, τα προγράμματα θα ακυρώνονται.

Εγινε μεγάλη προσπάθεια να ξεκινήσουν και πάλι τα δωρεάν αθλητικά προγράμματα και με την υποστήριξη των Συλλόγων Γονέων θα έχουν την ευκαιρία όλα τα παιδιά των σχολείων μας να αθλούνται στα σχολεία τους ΔΩΡΕΑΝ!!!

Καλή αρχή στα παιδιά!!

Το ΔΣ της Ένωσης